Zmieniamy się dla Was

W ramach działań w roku 2023/2024 całkowicie wyremontowaliśmy jedną salę lekcyjną w każdej z placówek, co przyczyniło się do poprawy komfortu i estetyki nauki. W projekcie, prowadzonym przez Marzenę Góreczną i Agnieszkę Zimnicką, zmieniono również wystrój holu oraz teren przed szkołą, co miało na celu stworzenie przyjaznego i inspirującego otoczenia dla uczniów i nauczycieli. W Płużnicy zakupiono 4 nowe kanapy, które ułatwią relaks i integrację uczniów, natomiast w NWK dostarczono 25 pojedynczych szafek dla uczniów, co zapewni im wygodny sposób przechowywania podręczników i przyborów szkolnych. Nasze działania znacząco wpłynęły na poprawę jakości nauczania oraz ogólne wrażenie estetyczne szkół.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.