Eko Reintegracja

Z inicjatywy uczniów i nauczycieli, w szkole w Nowej Wsi Królewskiej w najbliższym czasie powstanie przestrzeń na świeżym powietrzu, w której uczniowie będą mogli wspólnie spędzać czas. Uczniowie samodzielnie zaprojektują teren zielony za szkołą i go zaaranżują według własnego pomysłu: posadzą rośliny, ustawią ławeczki, donice z kwiatami itd.

Zielona przestrzeń powstanie w ramach działania ,,Eko Reintegracja” finansowanego ze środków projektu ,,Inicjuj z FIO 3.” Pierwszym etapem tego działania jest konkurs na projekt miejsca do wspólnego spędzania czasu, skierowany do wszystkich uczniów uczęszczających do szkoły w Nowej Wsi Królewskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegóły w regulaminie konkursu oraz u pani Agnieszki Górecznej.