List Otwarty

Drodzy Państwo,

Z ogromną dumą i radością informujemy, że otrzymaliśmy list od naszych byłych uczniów z klasy 8a. To niezwykle miłe i wzruszające doświadczenie, które utwierdza nas w przekonaniu, że nasza praca przynosi wymierne efekty. Co ważne, list zawierał również konstruktywne uwagi na temat aspektów, które wymagają poprawy w naszej szkole.

Chcemy Państwa zapewnić, że wszystkie zgłoszone minusy traktujemy bardzo poważnie i już w najbliższym czasie podejmiemy kroki, aby wprowadzić niezbędne zmiany. Wierzymy, że dzięki tym działaniom szkoła stanie się jeszcze lepszym miejscem nauki i rozwoju dla naszych uczniów.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, mogąc podzielić się tym listem z Państwem, ponieważ to dowód, że nasza praca ma głęboki sens, a wspólny wysiłek prowadzi do pozytywnych zmian. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie, które pozwalają nam nadal kontynuować naszą misję edukacyjną.

Z wyrazami szacunku,
Paulina Właśniewska