Nasze supermoce

Od 21.10.2024 do 25.10.2024r w naszej szkole odbył się Tydzień Uczniowskich Supermocy. W związku z tym wydarzeniem czwartek był Dniem Projektowym. Hasło przewodnie projektu brzmiało: „Sukces jest jak wspinanie się po drabinie”. Dlatego też każda klasa na ten dzień  przygotowała  drabinę. Celem zajęć było uświadomienie uczniom ich mocnych stron, wzmocnienie poczucia własnej wartości oraz podkreślenie znaczenia osobistego zaangażowania w proces edukacji. Na szczeblach drabiny uczniowie we współpracy z nauczycielami umieszczali efekty swojej pracy, jako sukces działań na poszczególnych zajęciach szkolnych. Dominowały prace grupowe, w których wszyscy uczestnicy musieli wykazać się kreatywnością. Te wizualizacje miały pomóc uczniom zrozumieć, że droga do sukcesu wymaga cierpliwości, wytrwałości oraz systematycznej pracy. Dzięki zajęciom uczniowie lepiej zrozumieli, jak ważne jest: planowanie, systematyczna praca oraz wiara we własne możliwości. Mamy nadzieję, że umiejętności zdobyte podczas tej inicjatywy przyczynią się do przyszłych sukcesów uczniów i ich dalszego rozwoju osobistego.