Nasze Święto

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Płużnicy był nie tylko okazją do świętowania, ale także pięknym momentem refleksji nad rolą nauczycieli w życiu młodych ludzi.

Akademie przygotowane przez uczniów z każdej szkoły były pełne emocji, talentu i radości. Widzieliśmy, jak wiele wysiłku i zaangażowania włożyli w te występy, co z pewnością sprawiło radość zarówno nauczycielom, jak i uczniom. Dzień Edukacji Narodowej przypomniał nam wszystkim, jak ważna jest rola pracowników oświaty.

Dziękuję wszystkim, którzy byli częścią tego dnia. To dzięki Wam nasza edukacja staje się lepsza, a uczniowie mogą odkrywać swoje pasje i talenty w przyjaznej atmosferze. Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych, a dla wszystkich nauczycieli – dziękuję za waszą niezwykłą pracę i poświęcenie!

Paulina Właśniewska