Sprzęt sportowy dla szkoły w ramach dofinansowania przez GAZ-SYSTEM dla Edukacji

Mamy przyjemność poinformować, że Zespół Szkolno-Przedszkolny w Płużnicy otrzymały wsparcie w postaci dofinansowania w ramach programu GAZ-SYSTEM dla Edukacji.

Dzięki otrzymanemu wsparciu zakupiliśmy sprzęt sportowy oraz piłkochwyt. Doposażenie szkoły w dodatkowy sprzęt sportowy wpłynie na podniesienie atrakcyjności prowadzonych zajęć z wychowania fizycznego.

Całkowita wartość dofinansowania wyniosła 19.000 złotych. Nowy sprzęt sportowy zachęci uczniów do aktywności fizycznej, wspierając zdrowy tryb życia i rozwijając umiejętności sportowe.

Otrzymane dofinansowanie od firmy GAZ – SYSTEM to także dowód na to, jak ważna jest współpraca pomiędzy instytucjami edukacyjnymi a przedsiębiorstwami wspierającymi rozwój lokalnej społeczności.

Dziękujemy.

LINK