Wycieczka przedszkolaków do kinoteatru

Obcowanie ze sztuką od najmłodszych lat to bardzo ważny element rozwoju dziecka. W gąszczu dostępnych rozrywek, teatr może wydawać się mało interesujący. Jednak w środę 25.09.2024 nasze dzieci z grup 0A oraz 0B przekonały się, że teatr to bardzo wartościowa forma spędzania czasu. Przedszkolaki odwiedziły Kinoteatr „Rondo” w Chełmnie ,gdzie obejrzały przedstawienie pt. „Detektyw Pozytywka”, emocji podczas spektaklu było mnóstwo.
Dlaczego wybraliśmy teatr jako pierwsze miejsce naszych tegorocznych wyjazdów? Dlatego ,że to doskonałe miejsce do wprowadzenia dziecka w świat sztuki. To właśnie w teatrze aktorstwo przenika się z muzyką, śpiewem, tańcem a wszystko dopełniają kostiumy, rekwizyty i oświetlenie. Taki zestaw bodźców pobudza wszystkie zmysły i rozwija wyobraźnię dziecka.

Zapraszamy do GALERII.