Prośba

Drodzy Rodzice,
prosimy przekazywać ozdoby świąteczne na kiermasz do wychowawców klas. Najpóźniej do 1 grudnia. Za każdy dar, własnoręczną pracę serdecznie dziękujemy. Pieniążki zebrane z kiermaszu chcemy przeznaczyć na bal karnawałowy lub Dzień Dziecka.
Mamy dużo uczniów- w sumie 450 dzieci z dwóch szkół, a pieniążków z komitetu rodzicielskiego jest za mało, żeby zrobić dzieciom bal. Musimy też zostawić część pieniędzy na zakończenie roku na nagrody, dyplomy też dla ósmych klas, które opuszczają nasze mury szkolne.
Chcielibyśmy każdego docenić, dlatego liczymy też na Was. Prosimy jeszcze rodziny, które nie wpłaciły, o dokonanie wpłat. Bez Was nie damy rady, a przypominam, że dzieci w obu szkołach jest dużo.
Rada rodziców z okazji Mikołaja pragnie każdemu dziecku dać słodki podarunek. Będzie to koszt około 280zł.
Razem Możemy Więcej.

Paulina Dąbrowska