UWAGA PROJEKT!!!

Uczniowie naszej szkoły w budynku w Nowej Wsi Królewskiej biorą udział w projekcie Inicjuj z FIO 3.0 pt: „Strefa wypoczynku i relaksu w czasie przerwy szkolnej”. Działania projektu obejmują: konkurs na projekt „Aranżacja strefy wypoczynku i relaksu w czasie przerwy szkolnej”, wyjazd do Leśniczówki we Wroniu  na warsztaty pt: „Znaczenie lasu w przyrodzie i gospodarce człowieka” oraz przygotowywanie ławek z palet oraz sadzenie roślin.

Wszystkie te działania będą trwały do dnia 20.06.23 r. i będą całkowicie finansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

ZACHĘCAMY OSOBY CHĘTNE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE.

Grupa nieformalna w składzie: Lena Dąbrowska, Natalia Ryba, Agnieszka Zimnicka – lider.