WYNIKI KONKURSU NA PROJEKT pt: „ARANŻACJA STREFY WYPOCZYNKU I RELAKSU W CZASIE PRZERWY SZKOLNEJ”

Do organizatorów konkursu na projekt aranżacji miejsca w czasie przerwy szkolnej wpłynęło wiele prac. Uczniowie chętnie dzielili się swoimi pomysłami i propozycjami. Wybór pracy opowiadającej tematowi oraz wizji organizatorów projektu pt: „Strefa wypoczynku i relaksu w czasie przerwy szkolnej” był trudny, ale komisja konkursowa, w której składzie byli nauczyciele pracujący w naszej szkole – wybrała zwycięską pracę. Wygrana należy do ucznia klasy 6b.

Gratulujemy zwycięstwa.  Już niebawem zwycięzca konkursu otrzyma swoją nagrodę.

Przypominamy, że wszystkie te działania odbywają się w ramach „Inicjuj z FIO 3.0” i są całkowicie finansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

 

Grupa nieformalna w składzie: Lena Dąbrowska, Natalia Ryba, Agnieszka Zimnicka – lider.