Brawa dla Anielki!

Konkurs Matematyczny „NovaMath 2020” to innowacyjny konkurs dla dzieci i młodzieży szkolnej organizowany przez Thames British School. Składa się on z trzech etapów. Etapy: pierwszy i drugi odbywają się za pośrednictwem platformy online, specjalnie przygotowanej do tego celu. Dzięki temu, uczniowie mają możliwość rozwiązania testu w znanym im otoczeniu – w swojej szkole lub domu. Eliminuje to stres związany z przebywaniem w nieznanym miejscu. Całą swoją uwagę mogą poświęcić zadaniom testowym i sprawdzić swoje umiejętności. Trzeci etap konkursu – FINAŁ – odbędzie się w Warszawie i będzie nadzorowany przez Komisję Egzaminacyjną.

Konkurs został opracowany w zgodzie z polskim programem nauczania i w oparciu o wiodące standardy międzynarodowe. Daje to zarówno uczniom, ich rodzicom jak i nauczycielom, obiektywny wgląd, jak wiedza ich dzieci i uczniów plasuje się w ogólnokrajowej skali.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas III-VIII szkół podstawowych oraz klas I-III szkół średnich.

Źródło: https://novamath.edu.pl/

Uczennica naszej szkoły- Aniela Redmerska z kl. IVa- zakwalifikowała się do drugiego etapu. Do konkursu zgłosiła ją mama. Gratulujemy i życzymy dalszych matematycznych sukcesów!

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie https://novamath.edu.pl/