Co u nas słychać?

Miesiąc nauki za nami, a u nas już tyle się działo! Rozpoczęliśmy z przytupem – trzecia klasa zobowiązuje!

Tak, jak zawsze rozwijamy swoje kompetencje i umiejętności: zaczęliśmy integracją, bo przez wakacje trochę odzwyczailiśmy się od siebie.  W czasie akcji Sprzątania Świata zadbaliśmy o naszą planetę i oprócz porządkowania otoczenia zainicjowaliśmy w sali segregację odpadów. Matematykę  zrealizowaliśmy w praktyce podczas wspólnych zakupów w Dino. Było planowanie i liczenie, a później śniadanie z zakupionych produktów.

W Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania odwiedziliśmy przedszkole i żłobek. Od samego rana  byliśmy bardzo podekscytowani tym spotkaniem! Podczas wizyty czytaliśmy książki  o przygodach  ulubionych bohaterów naszych młodszych kolegów i koleżanek, a dzięki uprzejmości Pani Dyrektor poznaliśmy wszystkie zakamarki obu obiektów. Było wspaniale, a wrażenia niezapomniane!

Zapraszamy do galerii zdjęć, a już niebawem nasze nowe wyzwania. Do zobaczenia!

Uczennice i uczniowie z klasy IIIa