Detektywi w naszej szkole

Wraz z końcem roku szkolnego na zasłużony wypoczynek udali się członkowie działającego w naszej szkole BIURA DETEKTYWISTYCZNEGO. Młodzi detektywi stworzyli wspaniały i zgrany zespół. Nauczyli się działać razem, dzielić zadaniami i wykorzystywać swoje indywidualne predyspozycje do rozwiązywania nawet bardzo skomplikowanych zadań. Zagadki kryminalne, poszukiwanie skarbów, podchody, gry logiczne i strategiczne, escape roomy i zabawy terenowe z użyciem mapy okazały się świetną zabawą i okazją do zdobycia wiedzy i nowych umiejętności życiowych. Detektywi wykorzystywali umiejętność logicznego myślenia, byli bardzo pomysłowi i kreatywni. Ich poczucie humoru i bogata wyobraźnia sprawiały, że każde zajęcia opuszczaliśmy z uśmiechem na twarzy i przekonaniem, że było super!

Zapraszamy do GALERII