Dobry występ młodzika w Turnieju o Puchar Niepodległości

Drużyna młodzika UKS „Płużnica”  składająca się z uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Płużnicy wzięła udział w Turnieju o Puchar Niepodległości, który odbył się 12.09.2020 r. w Papowie Biskupim. W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Trzy najlepsze drużyny awansowały do turnieju finałowego, który odbył 4 października w Chełmży. Drużyna młodzika ostatecznie zajęła trzecie miejsce i awansowała do turnieju finałowego, w którym wzięło udział 20 drużyn. Podzielone one zostały na cztery grupy. Nasza drużyna jak burza przeszła fazę grupową wygrywając wszystkie spotkania. W meczu półfinałowym UKS spotkał się z drużyną gospodarzy. W regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem i o awansie miały zadecydować rzuty karne. W nich lepsi okazali się gospodarze.