Dzień Bezpiecznego Internetu

8 lutego obchodziliśmy  w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu.  Z tej okazji  w klasach odbyły się lekcje dotyczące bezpieczeństwa w Internecie prowadzone przez szkolnych psychologów Agnieszkę Góreczną i Marzenę Góreczną oraz panią  Bożenę Treichel.

Podczas zajęć dzieci  z ciekawością i  zaangażowaniem rozwiązywały interaktywne zadania dotyczące bezpieczeństwa w internecie, grały w grę pt. ,,Jestem uważny w sieci” i poznawały zasady  bezpiecznego korzystania z mediów elektronicznych.

W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu odbył się również konkurs na  najbardziej ciekawą radę dla użytkowników Internetu, która miała wskazywać innym, jak być bezpiecznym w sieci. Uczniowie klas I- IV swoje porady przygotowywali w formie notatki, rysunku lub innej pracy plastycznej, a ich starsi koledzy z klas V- VIII, dodatkowo mogli przygotować grafikę, mem, prezentację multimedialną lub film.

Wyróżnieni  w konkursie zostali następujący uczniowie:

KLASY I- IV

I MIEJSCE: AGATA NADOLSKA -KL. IA, KLAUDIA JANKOWSKA KL. IVB

II MIEJSCE OKSANA MATUSZAK KL. IIB, ANIELA SKONIECZKA KL.IB

III MIEJSCE MIKOŁAJ MAKUCH KL. IIIA, ZUZIA RATAJ KL.IIIB

KLASY V- VIII

WIKTORIA STANKIEWICZ – KL. VA, IGOR WITOS- KL. VIIIB

Wszystkie prace można zobaczyć w galerii oraz na PADLECIE stworzonym  z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie i realizowanych zajęciach dziękujemy i gratulujemy!

Agnieszka Góreczna, Marzena Góreczna oraz Samorząd Uczniowski