Dzień Dziecka

29 maja odbył się wyjątkowy Dzień Dziecka, zorganizowany z inicjatywy Rady Rodziców i nauczycieli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Płużnicy. Wydarzenie miało na celu integrację uczniów oraz zapewnienie im niezapomnianych wrażeń.

Od samego rana, uczniowie wyruszyli na trasę o długości około 5 km. W trakcie tej wędrówki uczestniczyli w czterech stacjach zadaniowych, które zostały starannie przygotowane przez nauczycieli. Zadania były różnorodne i angażujące, co sprawiło, że dzieci świetnie się bawiły, jednocześnie ucząc się współpracy i rozwiązywania problemów.

Meta trasy znajdowała się na plaży w Wieldządzu, gdzie czekali na uczniów przedstawiciele Rady Rodziców z pysznym poczęstunkiem. Firma Pana Jarząba poczęstowała dzieci przepysznymi lodami, które były doskonałym sposobem na ochłodzenie się po długim spacerze.

Dodatkowo, nad bezpieczeństwem uczestników czuwała dzielna ekipa strażaków, którzy swoją obecnością zapewniali wszystkim spokój i komfort. Na zakończenie, uczniowie mieli okazję wziąć udział w kolorowej zabawie z proszkami holi, co było niezwykle radosnym i barwnym finałem całego dnia.

Zabawa była przednia, a radość dzieci nie miała końca. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia: Radzie Rodziców, nauczycielom, strażakom oraz firmie Pana Jarząb. Dzięki wspólnym wysiłkom, ten Dzień Dziecka na długo pozostanie w pamięci uczniów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć – https://szkola.pluznica.info/rok-2023-2024/nggallery/rok-2023-2024/dzien-dziecka