Dzień projektów

28 listopada w naszej szkole mieliśmy po raz pierwszy dzień projektów. Oj działo się, działo.

Tego dnia nie było lekcji, ale myliłby się ten, kto sądziłby, że przez 7 godzin nie było co robić i wiało nudą.

Wręcz przeciwnie.

Wszyscy, począwszy od zeróweczek do klas ósmych mieli ręce pełne pracy. Efekty działań naszych uczniów przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Robota dosłownie paliła im się w rękach. Klasy zamieniły się w warsztaty, pracownie, szwalnie oraz piekarnie. Wszyscy bardzo się zaangażowali i każdemu zależało, aby dać z siebie wszystko. Podczas pracy ujawniły się prawdziwe talenty.

Mogliśmy poznać inne oblicze naszych uczniów, a oni zobaczyli nas w zupełnie nowych rolach. To było ciekawe doświadczenie, które na pewno ociepliło nasze relacje. A w okresie Świąt Bożego Narodzenia jest to szczególnie ważne. (Chwilo trwaj 🙂 )

Wytwory działań naszych dzieci będzie można podziwiać i zakupić w piątek 6 grudnia podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego na sali gimnastycznej w Płużnicy godz. 16.00-18.00.

Dziękujemy wszystkim chętnym Rodzicom i Babciom, którzy przybyli aby wspierać nas oraz służyć pomysłem i pomocą.

Relację foto z naszych działań można obejrzeć w galerii.