Kiermasz bożonarodzeniowy – podsumowanie

Rada Rodziców działająca przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Płużnicy 6 grudnia zorganizowała kiermasz bożonarodzeniowy. Był to dla uczniów, ich rodziców i nauczycieli świąteczny czas. Właśnie wtedy po raz pierwszy zabrzmiały kolędy w wykonaniu dzieci. Czwartkowe popołudnie było zatem prawdziwą ucztą dla ucha. Kiermasz był także okazją do zaprezentowania rękodzieła, które wykonali uczniowie. Innowacją podczas tegorocznego Kiermaszu była licytacja rzeczy wykonanych przez rodziców oraz licznych podarunków otrzymanych od lokalnych darczyńców. Tradycyjnie, jak co roku, była kawiarenka, były pyszne pierogi oraz nowa atrakcja dla dzieci- stoisko dekorowania pierników. Podczas kiermaszu nie obyłoby się bez Mikołaja, który przybył z koszem słodyczy dla naszych dzieci. Całkowity dochód, który uzyskaliśmy podczas kiermaszu to kwota 3 500zł. Zostanie ona przeznaczona na zorganizowanie przez radę rodziców balu karnawałowego oraz Dnia Dziecka w naszej szkole. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w pomoc przy organizacji. Dziękujemy również nauczycielom i sponsorom za otrzymane vouchery na licytację.

Przedstawiciele Rady Rodziców