Konkurs z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

Dnia 8 lutego 2022r. odbędzie się Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie na najbardziej ciekawą radę dla użytkowników Internetu, która wskaże innym, jak być bezpiecznym w Internecie. Uczniowie z klas I-IV przygotowują radę w formie notatki, rysunku lub innej pracy plastycznej, które należy dostarczyć do pani Agnieszki Górecznej (w Nowej Wsi Królewskiej) lub do pani Magdaleny Dudzik- Gilewskiej (w Płużnicy). Prace należy podpisać na odwrocie. Na Wasze propozycje czekamy do 8 lutego 2022r.
Klasy V-VIII mogą wziąć udział w konkursie w formie zdalnej. Zadanie dla uczniów klas V-VIII polega na przygotowaniu rady dla użytkowników internetu np. w formie notatki, prezentacji, filmu, grafiki, rysunku, memu itp. i zamieszczenie swojej pracy na padlecie, do którego link znajduje się poniżej:
https://padlet.com/agnieszkagoreczna/3bk33x7i5qh58j99
Na Wasze prace również czekamy do 8 lutego.

Na kreatywnych autorów najbardziej wartościowych rad czekają nagrody.

Agnieszka Góreczna, Marzena Góreczna
oraz Samorząd Uczniowski