Młodzi detektywi

Młodzi detektywi to zajęcia, których celem jest zdobywanie wiedzy i umiejętności życiowych poprzez samodzielne dochodzenie do wiedzy, pracę w grupie i wspólną zabawę. Zajęcia rozwijają kreatywność, zaradność i inicjatywę uczniów, uczą współpracy w zespole. Ponadto dostarczają dużej dawki pozytywnej energii i humoru. Razem czerpiemy radość ze wspólnego działania, rozwiązywania zadań, problemów czy też zagadek.

Otworzyliśmy już biuro detektywistyczne i rozwikłaliśmy wspólnie zagadkę zaginionego szyldu biura. Kilka szyfrów z naszej zabawy znajdziecie w galerii.

Graliśmy też w grę terenową „Moje okolice”, gdzie głównym zadaniem było rozpoznanie na zdjęciach miejsc i obiektów z regionu. Dalszym krokiem było znalezienie wskazanego miejsca podczas wspólnego spaceru oraz zdobycie jak najwięcej informacji o danym miejscu. Kilka fotek z naszej wyprawy również w galerii.

Prowadzący: p. Anna Małkowska, p. Marzena Góreczna