Pasowanie na czytelnika

9 września 2021 r., w bibliotece w Nowej Wsi Królewskiej, miało miejsce uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klasy Ib. Najmłodsi uczniowie, wraz z wychowawczynią p. Moniką Gajewską, zostali przywitani baśniową piosenką, a następnie, po zapoznaniu się z biblioteką, wysłuchali zasad korzystania z jej zbiorów. Dzieci odpowiadały też na pytania dotyczące znajomości treści baśni, bajek i wierszy znanych autorów. Na zakończenie mali uczniowie otrzymali akty pasowania na czytelnika i tym samym stali się pełnoprawnymi użytkownikami biblioteki.

Pozostaje im życzyć wielu pięknych i ciekawych lektur.

                                                                               Bibliotekarka
                                                                                              Bożena Betcher