Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego o tematyce pożarniczej

Dnia 28.11.2023 roku w Wąbrzeskim Domu Kultury odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa” zorganizowanego przez Komendę Powiatową Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie. Na konkurs wpłynęło blisko 140 prac konkursowych, które były oceniane w czterech kategoriach: klasy I – IV, klasy V- VIII, szkoły ponadpodstawowe i Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. Mimo wielkiej konkurencji nasi uczniowie wykazali się ogromnym talentem plastycznym i zdobyli atrakcyjne nagrody i dyplomy uznania.
Kategoria klas I – IV
Viktoria Kruk I b – wyróżnienie
Piotrowska Kaja III a – wyróżnienie
Kategoria klasy V – VIII
Zuzanna Leszczyńska VII a – III miejsce
Karina Krauze VI a – wyróżnienie
Kacper Piotrowski VI a – wyróżnienie
Wiktoria Rzeczewska VI b – wyróżnienie
Zofia Mochalska VII a – wyróżnienie
Kategoria Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze:
Wiktoria Stankiewicz VII a – II miejsce
Maria Piątek II b – wyróżnienie
Nadia Rzeczewska V b- wyróżnienie
 
Na wszystkich wyróżnionych czekała wystawa ich prac oraz poczęstunek. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i zachęcamy do udziału w konkursach.