Sówki i Pszczółki w teatrze

Teatr odgrywa ogromną rolę w życiu człowieka – kształtuje jego osobowość, rozwija umiejętności twórczej ekspresji, wpływa na kształtowanie intelektu, dlatego nasze przedszkolaki uczestniczą w spektaklach teatralnych o charakterze edukacyjnym.
5 października przedszkolaki z grupy „Sówki” i „Pszczółki” pojechały do Chełmna. Przedszkolacy mieli okazję uczestniczyć w spektaklu pt. „Doktor i jego zwierzęta”. Przedstawienie było przeplatane piosenkami i tańcem, a scenografia była dodatkową atrakcją spektaklu. Przesłaniem przedstawienia było zwrócenie uwagi na stworzenia, które mieszkają tuż obok nas, o istnieniu których często zapominamy. Zwierzęta to istoty piękne, wrażliwe i szczere. Obserwując je uważnie sami możemy się wiele nauczyć.
Spektakl teatralny dostarczył naszym przedszkolakom super zabawy oraz wspaniałych przeżyć i wrażeń.