Spotkanie z autorem

Drodzy Rodzice!
 
Pani Hanna Rygielska z Biblioteki szkolnej w Płużnicy i wydawnictwo Literatura zapraszają dzieci klas 1-3 na „Spotkanie z autorem”, które odbędzie się 24 listopada 2023 roku na sali gimnastycznej w Nowej Wsi Królewskiej. Naszym gościem będzie KAZIMIERZ SZYMECZKO z Rudy Śląskiej – Halemby. Autor wielu ciekawych książek, znanych w całym kraju. Między innymi powieści przygodowo -historycznych dla dzieci i młodzieży.
 
W związku z wizytą autora – My rodzice mamy możliwość nabycia książek dla naszych dzieci. Są to wyjątkowe powieści, które można wziąć ze sobą na spotkanie by otrzymać jego autograf. Poniżej lista książek, które można zakupić u Rady Rodziców.
Zdjęcia opublikowane są na profilu Rady Rodziców na fb -ukazują wszystkie publikacje jakie mamy – 9 książek po 5 sztuk. Pod zdjęciami prosimy o wybór książki – w opisie jest cena. Do 14 listopada zbieramy chętnych. Do 15 listopada płatność na konto lub blikiem.
 
Odbiór 17 listopada w sekretariacie danej szkoły.
 
Przelew z opisem: Imię i nazwisko, klasa, tytuł książki:
Rada Rodziców
78 9486 0005 0015 2392 2004 0001
BLIK – skarbnika Rady Rodziców
Michalina Redmerska tel. 601 482 011
Sms: Imię i nazwisko, klasa, tytuł książki