Świąteczny konkurs

W grudniu 2023 r., w bibliotekach szkolnych w Płużnicy i Nowej Wsi Królewskiej, odbył się świąteczny konkurs pt. „Magia świąt”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 1-3. Uczestniczyło w nim po 7 uczniów z każdej klasy. Dzieci, na kilku kolejnych dużych przerwach, słuchały świątecznych opowieści czytanych przez bibliotekarki, a następnie wykonały prace plastyczne na podstawie przeczytanych książek. Wszystkie prace zostały wystawione w bibliotekach. Uczestnicy otrzymali nagrody książkowe. Gratulujemy!

Konkurs zorganizowano w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Bibliotekarki

Hanna Rygielska