Szkolny Konkurs Recytatorski

Dnia 10 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Celem konkursu było wzbudzanie zainteresowania poezją, rozwijanie i promowanie uzdolnień recytatorskich uczniów, kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego. Uczniowie z klas I- IV zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne.

Uczestnicy konkursu:

– Kruk Viktoria, Węglerska Kalina – klasa I,

– Jędrak Miłosz, Mochalski Stanisław, Cybulska Liliana, Kaszycka Amelia -klasa II,

– Lewandowska Michalina, Piotrowska Kaja, Zając Alicja, Maziarska Laura, Skonieczka Aniela – klasa III,

– Ziółkowski Grzegorz, Wolk Wojciech, Betcher Julia, Matura Paulina –  klasa IV,

– Kulig Aleksandra,Piotrowski Kacper, Jankowska Klaudia, Czarnecka Michalina, Jankowska Laura – klasa VI.

Konkurs przebiegał w miłej i serdecznej atmosferze. Występom uczniów towarzyszyły wielkie emocje. Jury w składzie Małgorzata Wechman, Marlena Miastkowska- Makowska, Rygielska Hanna, stanęły przed nie lada zadaniem. Spośród wszystkich uczestników, musiały wybrać czworo, którzy będą reprezentować naszą szkołę w konkursie recytatorskim na etapie powiatowym. Wyróżnione osoby to:

Liliana Cybulska

Aniela Skonieczka

Laura Jankowska

Grzegorz Ziółkowski

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i  upominki rzeczowe. Całej grupie  gratulujemy talentu artystycznego, dziękujemy za udział w konkursie i dzielenie się pięknem poezji. Natomiast zwycięzcom życzymy powodzenia podczas zmagań w dalszym etapie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu, zamieszczonych w GALERII szkolnej.