Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Płużnicy odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, które było wyjątkowym wydarzeniem pełnym emocji i wzruszeń. Podczas tej uroczystości, uczniowie odebrali nagrody za swoje osiągnięcia dydaktyczne oraz sukcesy w różnorodnych konkursach. Wyróżnienia te są dowodem ich ciężkiej pracy, zaangażowania oraz talentów, które rozwijali przez cały rok.

Podczas ceremonii, składaliśmy uczniom serdeczne życzenia. Wierzymy, że wartości, które przyswajają w szkole, takie jak uczciwość, empatia i szacunek dla innych, będą im towarzyszyć przez całe życie i pomogą im stać się wspaniałymi dorosłymi.

Szczególnym i wzruszającym momentem było pożegnanie Pani Wiesławy Murawskiej, która po wielu latach oddanej pracy odchodzi na zasłużoną emeryturę. Pani Wiesława była nie tylko nauczycielem, ale również mentorem i przyjacielem dla wielu pokoleń uczniów i współpracowników. Dziękujemy jej za jej nieoceniony wkład w edukację i wychowanie młodzieży oraz życzymy zdrowia i wielu radosnych chwil na emeryturze.

Dla mnie osobiście, ten rok szkolny był szczególnie ważny i pełen wyzwań, ponieważ po raz pierwszy pełniłam funkcję dyrektora. Było to dla mnie ogromne doświadczenie, które nauczyło mnie wiele o zarządzaniu, odpowiedzialności i współpracy z zespołem nauczycieli, rodziców i uczniów. Jest mi niezmiernie miło za okazaną mi wdzięczność i skierowane do mnie dobre słowa, które dodają mi energii do dalszej pracy i motywują do podejmowania kolejnych wyzwań.

Na zakończenie chciałabym podziękować wszystkim – uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły – za ten wspólny rok pełen sukcesów, współpracy i wzajemnego wsparcia. Życzę wszystkim udanych wakacji, pełnych odpoczynku i niezapomnianych przygód. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

 

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Paulina Właśniewska