WOŚP – podsumowanie

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej gminie zakończył liczenie pieniędzy zebranych podczas wczorajszego płużnickiego Finału WOŚP. Łączna suma, jaką udało się  zebrać to 15321,15 zł. Na kwotę tę składają się: sobotni turniej siatkówki w Nowej Wsi Królewskiej 500zł; licytacja 5210,40zł oraz pieniądze zebrane do puszek przez wolontariuszy.
W finał zaangażowanych było mnóstwo osób. Szefem sztabu był pan Szymon Dudzik – przewodniczący Rady Gminy Płużnica. W organizacji tego wielkiego przedsięwzięcia pomagali: dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego- pani Elżbieta Małek, pani Dorota Rygielska, pan Paweł Grędzicki, pracownicy urzędu gminy- pani Maria Zakrzewska i pani Agata Kowalik, nauczyciele – pani Grażyna Majewska, pani Marzena Góreczna, pani Agnieszka Góreczna oraz pracownicy obsługi- pani Beata Klementowska i pani Sylwia Różyńska. Imprezę uświetnił występ artysty cyrkowego, iluzjonisty pana Pawła Kaliszewskiego. Pan Lucjan Nowosielski, ratownik medyczny, przeprowadził pokaz udzielania pierwszej pomocy. Pan Paweł Grędzicki
poprowadził licytację, podczas której sprzedane zostały liczne gadżety WOŚP i te podarowane przez miejscowe firmy i osoby indywidualne. Kącik malucha poprowadziły panie Maria Cyrklaff i Maria Banaszek-Dudzik. Kawiarenkę z napojami i ciastem prowadziły panie: Marzena Ślesar, Eleonora Chojnacka, Agata Kowalik, Agnieszka Maćkiewicz, Lucyna Michałowska, Alicja Łazarska i Mirosława Karwan.

Dzięki zaangażowaniu tak wielu osób tegoroczny finał okazał się prawdziwym sukcesem!