Wycieczka do Torunia

Dnia 19 kwietnia uczniowie klas IVa, IVb i Va pojechali na wycieczkę edukacyjno-integracyjną do Torunia. Pierwszą atrakcją był seans pt. ,,Cudowna podróż’’ w Planetarium. Uczniowie poznali gwiazdozbiory oraz związane z nimi greckie mity, wybrali się także w podróż po Układzie Słonecznym, lądując na powierzchni Księżyca i Marsa, zobaczyli z bliska pierścienie Saturna oraz chmury na Jowiszu.

Integrację klas zapewniła kręgielnia, gdzie dzięki wspaniałej zabawie, uczniowie mogli razem spędzić czas i się zintegrować. Obiad w restauracji Manekin był kolejną atrakcją, naleśnik smakował zarówno w wersji słodkiej, jak i wytrawnej.

Nie zabrakło też spaceru po pięknej i zabytkowej Starówce Toruńskiej wraz z pamiątkowymi zdjęciami przy Pomniku Kopernika i Ratuszu Staromiejskim.

Zapraszamy do GALERII.