Za nami dwa dni pełne emocji! 

Wczoraj oficjalnie pożegnaliśmy naszych wspaniałych ósmoklasistów, a dziś na zasłużony letni odpoczynek ruszyli pozostali uczniowie. Energia, radość i głowy pełne wakacyjnych planów – to było widać na każdym kroku! 

Dzisiejsze apele był doskonałą okazją, by na forum całej szkoły głośno podziękować za ten rok. Wręczyliśmy  wyróżnienia za pilność, uśmiech i codzienne zaangażowanie. Złożyliśmy  podziękowania dla niezawodnych Przyjaciół Szkoły za wspólną drogę i wsparcie!

Mamy powody do dumy!

Najlepsi uczniowie naszej szkoły zostali uhonorowani wyróżnieniami. Nagrody odebrali z rąk Wójta Gminy Płużnica i Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Płużnicy. 

Ten dzień przejdzie do historii szkoły również z innego powodu.Po wielu latach pełnej zaangażowania i oddania pracy pedagogicznej w murach naszej szkoły na w pełni zasłużoną emeryturę przeszli nasi wspaniali nauczyciele: Pani Alina Chodkiewicz, Pani Grażyna Majewska, Pani Mariola Małagocka, Pani Hanna Krause oraz Pani Anna Wojciechowska.  Dziękujemy za serce włożone w edukację kolejnych pokoleń uczniów i życzymy zdrowia, spełnienia marzeń oraz wielu pięknych chwil na nowym etapie życia.

To był piękny, pełen wzruszeń dzień, który pokazał, jak silną jesteśmy wspólnotą.

Kochani Uczniowie – ładujcie baterie, łapcie słońce i wracajcie bezpiecznie! Cudownych wakacji! 

Paulina Właśniewska 

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Płużnicy