Wczoraj oficjalnie pożegnaliśmy naszych wspaniałych ósmoklasistów, a dziś na zasłużony letni odpoczynek ruszyli pozostali uczniowie. Energia, radość i głowy pełne wakacyjnych planów – to było widać na każdym kroku!
Dzisiejsze apele był doskonałą okazją, by na forum całej szkoły głośno podziękować za ten rok. Wręczyliśmy wyróżnienia za pilność, uśmiech i codzienne zaangażowanie. Złożyliśmy podziękowania dla niezawodnych Przyjaciół Szkoły za wspólną drogę i wsparcie!
Mamy powody do dumy!
Najlepsi uczniowie naszej szkoły zostali uhonorowani wyróżnieniami. Nagrody odebrali z rąk Wójta Gminy Płużnica i Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Płużnicy.
Ten dzień przejdzie do historii szkoły również z innego powodu.Po wielu latach pełnej zaangażowania i oddania pracy pedagogicznej w murach naszej szkoły na w pełni zasłużoną emeryturę przeszli nasi wspaniali nauczyciele: Pani Alina Chodkiewicz, Pani Grażyna Majewska, Pani Mariola Małagocka, Pani Hanna Krause oraz Pani Anna Wojciechowska. Dziękujemy za serce włożone w edukację kolejnych pokoleń uczniów i życzymy zdrowia, spełnienia marzeń oraz wielu pięknych chwil na nowym etapie życia.
To był piękny, pełen wzruszeń dzień, który pokazał, jak silną jesteśmy wspólnotą.
Kochani Uczniowie – ładujcie baterie, łapcie słońce i wracajcie bezpiecznie! Cudownych wakacji!
Paulina Właśniewska
Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Płużnicy
