Zapraszamy na V Płużnickie Forum Edukacyjne

Rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie zarezerwujcie w swoich kalendarzach dzień 16 listopada 2023 r.

Wspólnie z Stowarzyszeniem Młodych Gminy Płużnica, Zespołem Szkolno-Przedszkolnym i Stowarzyszeniem Centrum Technologii Informacyjnych e-Misja organizujemy V Płużnickie Forum Edukacyjne o tytule „Szkoła Marzeń, dlaczego warto przełamywać schematy?”.

Wydarzenie odbędzie się w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Płużnicy. Rejestracja uczestników trwać będzie od godziny 16:00 do godziny 16:30, tuż po rejestracji rozpoczniemy wydarzenie. W programie Forum przewidziano wystąpienia prelegentów. Piotr Sienkiewicz opowie o przykładach dobrych praktyk, dostarczając wiedzy z zakresu działania Rad Rodziców. Temat przestrzeni w szkole przedstawi Paweł Pytka. Ponadto odbędą się ciekawe warsztaty i dyskusje, a po zakończeniu wspólny poczęstunek.

Osoby zainteresowane udziałem w forum proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwaVD-XxXap6YKdCUDQHpFWAtW_0fgPq2i4Sv8RuFz4b-Ing/viewform?usp=sf_link. W razie pytań lub problemów z rejestracją należy skontaktować się z pracownikiem Urzędu Gminy w Płużnicy za pośrednictwem maila: a.slesar@pluznica.pl lub telefonu pod numerem +48 881 468 881. Poza dużą dawką wiedzy i inspiracji, na forum zapewniona zostanie opieka animatorów, więc jeśli chcesz uczestniczyć w forum, a nie masz opieki dla dziecka – nic straconego. Grupa Eventowa FUNimki zadba o bezpieczeństwo i rozrywkę dla najmłodszych. Do zobaczenia na forum!