Zbiórka dla Stowarzyszenia S.O.S.

Zbliża się jesień, a co za tym idzie będzie chłodniej. Jest to czas kiedy nasi czworonożni przyjaciele ze schronisk potrzebują naszej pomocy. Zastanawialiście się jak im pomóc? Otóż pomóc może każdy, a razem możemy więcej. Z inicjatywy Rady Rodziców i Samorządu Szkolnego rusza akcja pomocy dla najbardziej potrzebujących czworonogów – chcemy wesprzeć Stowarzyszenie S.O.S dla zwierząt w Wąbrzeźnie.
Nie które zwierzaki, potrzebują szczególnej pomocy. Nie bądźcie obojętni na los naszych futrzanych przyjaciół.
Akcję możecie wesprzeć na różne sposoby:
Najłatwiejszy, możecie bezpośrednio wspomóc stowarzyszenie finansowo. Wpłacają na ich konto pieniążki, czy licytować na ich fanpage (https://www.facebook.com/profile.php?id=100069315342808).
Przynieść do szkoły karmy mokre lub suche, zabawki, koce, łóżeczka – posłania, miski, smakołyki, żwirek, podkłady.
Razem możemy więcej!