„Zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia”- apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to ważny czas dla nas i naszych bliskich- ten czas rodzi radość i dobroć.

Z tej wyjątkowej okazji dnia 22.12.2023 roku w budynku w Płużnicy odbył się uroczysty apel. Uczniowie klas IV- VIII zaprezentowali społeczności szkolnej  wiersze i ciekawostki związane ze świętami. Wyjątkowości chwili podkreśliły śpiewane kolędy. Recytacja, wspólne kolędowanie i serdeczne życzenia wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Po programie artystycznym głos zabrał wójt gminy Płużnica pan Marek Błaszkiewicz oraz dyrektor szkoły pani Paulina Właśniewska. Podziękowali organizatorom oraz uczniom za przygotowanie programu artystycznego. Złożyli pełne ciepła życzenia świąteczne oraz noworoczne dla nauczycieli, pracowników administracji oraz uczniów.

Na zakończenie zaprezentowała się klasa IV b, która specjalnie na tę okazję przygotowała układ taneczny do dwóch świątecznych utworów.