Możesz jeszcze przekazać 1,5% podatku

Szanowni Rodzice i Opiekunowie Uczniów,

Zbliża się czas naszych rozliczeń z Urzędem Skarbowym, w związku z tym nieśmiało przypominam o możliwość przekazania 1,5% podatku dochodowego na rzecz Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Płużnicy.

Oczywiście, zwracam się do tych z Państwa, którzy nie mają sprecyzowanych beneficjentów. Zdaję sobie sprawę, że wokół nas jest wielu ludzi potrzebujących pomocy. Jeżeli jednak nie mają Państwo pomysłu komu ofiarować część swoich dochodów, to zapewniam, że dzięki Państwa hojności, będziemy mogli zebrane środki przeznaczyć na wyposażenie przestrzeni dla uczniów na korytarzach, wyposażając je w siedziska. Zależy nam też na szkolnych stołówkach. Chcemy, aby to miejsce było atrakcyjne i funkcjonalne. Dodatkowo, planujemy zakupić nowy sprzęt sportowy np. piłki, skakanki itp. do wykorzystywania podczas przerw śródlekcyjnych.