Akcja „Rysunek dla Bohaterów”

Prośba do RODZICÓW, a w szczególności DZIECI! Wykonajcie rysunek związany z pracą osób, które troszczą się o bezpieczeństwo: policjantów, strażaków, ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarek, żołnierzy, funkcjonariuszy SG i innych służb. Narysujcie kolorowe obrazki i przyklejcie je w oknie Waszego domu. Niech to będzie znak, że wspieracie tych, którzy będą teraz szczególnie zaangażowani w walkę z groźnym wirusem. Nie zapominajcie również o cichych bohaterach: pracujących w sklepach, wywożących śmieci, kierowcach autobusów i wielu innych, bez których nasze życie byłoby o wiele cięższe. Służby będą wypatrywać tych rysunków w waszych oknach.

Więcej informacji o akcji na facebookowej grupie Rysunek dla bohaterów (Drawing for the heroes) oraz pod linkiem: https://szczecin.tvp.pl/47159878/akcja-rysunek-dla-bohaterow-wyrazem-wsparcia-i-szacunku