Bardzo dobre występy naszych drużyn chłopców w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Drugiego października 2023 r. w Wąbrzeźnie odbyły się mistrzostwa Powiatu Wąbrzeskiego w Piłce Nożnej Chłopców w ramach  Igrzysk Dzieci. W zawodach wystąpiło sześć drużyn. Drużyna naszej szkoły zajęła bardzo dobre III miejsce ulegając tylko drużynom SP2 i SP 3. Nasz drużyna wystąpiła w składzie: M. Łacek, I. Macias, P. Zdrojewski, A. Oleśniewicz, B. Wolentek, B. Welz, T. Skonieczka, O. Zwoliński, K. Goike.

Starsi koledzy udali się 10. Października na turniej rozgrywany w ramach Igrzysk Młodzieży Powiatu Wąbrzeskiego. W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn. Nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna wygrywając wszystkie swoje spotkania. Tym samym wywalczyła ona awans  do ćwierćfinałów wojewódzkich, które odbędą się 17 października w Chełmnie. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: A. Buczkowski, M. Buczkowski, M. Maćkiewicz, F. Łacek, Sz. Okrasa, M. Kruk, J. Jakubowski, M. Meyer, J. Szymczak, B. Dynowski, K. Gruszeczka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sucesów!