Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem

„Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem” – to tytuł akcji profilaktycznej, jaką zorganizowały Caritas Diecezji Bydgoskiej oraz Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy.
W środę 06 grudnia 2023r. uczniowie klas piątych naszej szkoły uczestniczyli w tym wydarzeniu dzięki zaproszeniu pana asp. Krzysztofa Świerczyńskiego.
Miejscem spotkania była Hala Sportowo-Widowiskowa „Immobile Łuczniczka” w Bydgoszczy.
Podczas spotkania dzieciom i młodzieży zaprezentowano pokazy, przedstawienia profilaktyczne i występy artystyczne.
W rolę aktorów grających postaci ze znanych bajek wcielili się policjanci z KWP w Bydgoszczy, ale także z KMP w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku i KPP w Aleksandrowie Kujawskim, Inowrocławiu i Świeciu.

Link do prezentacji:  PREZENTACJA