Chcę powiedzieć Wam coś miłego

Hej…. wiem, że trochę jest trudno, ale trzeba sobie poradzić, dlatego każdy się  wspiera i chciałam powiedzieć jedno, za wszystkimi bardzo, ale to bardzo tęsknię i jak o Was myślę, to po prostu nie  mogę przestać, a o pani to w ogóle nie mogę przestać, ale też się cieszę, że  wszyscy są z naszej klasy niezarażeni i ostatnie słowo, jesteście najlepsi, bardzo za Wami  tęsknię paaaa..- Julka.

Cieszę się, że chociaż online możemy się zobaczyć i usłyszeć. Bądźcie zdrowi! Bardzo Was lubię – Oliwia.

Cieszę się, że mogę Was codziennie widzieć. Chciałbym się z Wami spotkać i porozmawiać. Pozdrawiam – Igor.

Jestem bardzo dumna, że mogę pracować z takimi uczniami – wychowawczyni.

Chciałabym Was wszystkich pozdrowić i spotkać się w szkole, bardzo tęsknię –Lena.

Bardzo tęsknię za Wami i Panią, za wspólnymi zabawami i spotkaniami na żywo. Miło mi, że mogę Was chociaż zobaczyć on-line. Pozdrawiam Was bardzo gorąco i życzę dużo zdrowia –Nikodem.

Bardzo się cieszę, że mogę z Wami tu być i spotykać się na lekcjach z naszą Panią. Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie – Jurek.

Chciałabym się z Wami spotkać, bo bardzo tęsknię i mocno przytulić się do Pani.  Pozdrawiam Was wszystkich – Ola.

Jest mi bardzo smutno, że nie mogę się z Wami spotkać. Każdy z Was jest wyjątkowy i z każdym mam miłe wspomnienia. Ściskam was mocno – Kacper.

Bardzo lubię z Wami spędzać czas i cieszę się, że jesteśmy razem w klasie –Julka.

Witam Wszystkich, również  Panią, chciałbym się z Wami spotkać w szkole. Pozdrawiam – Dawid.

Tęsknię za Wami i za klasą – Marcel.

Klasa IIa –  uczennice, uczniowie, wychowawczyni