e-Misja zaprasza Mamy do udziału w projekcie

Stowarzyszenie Centrum Technologii Informacyjnych e-Misja zaprasza do udziału w projekcie „MAMY kobiety z mocą”.

Proponujemy BEZPŁATNE wsparcie dla mieszkanek powiatu wąbrzeskiego – mam dzieci w wieku do 3 lat – przebywających na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym, bądź nieaktywnych zawodowo lub bezrobotnych, które chciałyby rozwijać swoje kompetencje i podjąć działania w sferze życia publicznego.

Wszystkie mamy, które zostaną zakwalifikowane do udziału w projekcie, odbędą 2 spotkania z tutorem, a następnie w zgodzie ze zgłaszanymi potrzebami rozwojowymi, wezmą udział w szkoleniach. Dodatkowo dla mam dzieci do roku, poprowadzimy przez 8 tygodni 2 rozwojowe grupy wsparcia (online).

Następnie mamy włączą się w realizację inicjatywy wolontarystycznej jaką będzie wymiana ubranek dziecięcych ?Podaj Dalej?. Kolejnym działaniem będą Wizyty poznawcze, podczas których uczestniczki zapoznają się ze specyfiką pracy osób ze sfery życia publicznego (np. wójcina/burmistrzyni, radna, sołtyska, prezeska NGO, posłanka/senatorka). Ponadto w ramach wizyt poznawczych uczestniczki projektu wezmą udział w co najmniej jednym spotkaniu w swojej gminie: tj. sesji rady gminy bądź miasta, spotkaniu sołeckim, czy spotkaniu konsultacyjnym. Zwieńczeniem projektu będzie Forum Kobiet Aktywnych.

W celu zgłoszenia się do projektu należy wypełnić formularz elektroniczny

https://forms.gle/HEKgxq5dQWPxQtPn7

Rekrutacja potrwa do 31 maja 2020 r.

Szczegółowe informacje: www.e-misja.org.pl, tel. 512 675 283, kobietyzmoca@e-misja.org.pl