Drodzy Rodzice i Przyjaciele Szkoły!

Od września w naszej szkole wiele się zmienia. A wszystko po to, aby uczniowie czuli się w niej komfortowo, mogli rozwijać swoje zainteresowania, a przede wszystkim uczyli się w efektywny sposób. W Nowej Wsi Królewskiej i w Płużnicy prowadzone są różnego rodzaju koła zainteresowań takie jak: zajęcia kulinarne, sportowo-taneczne, ogrodnicze, podróżnicze, z programowania. Aby ułatwić pracę uczniom i nauczycielom chętnie przyjmiemy do naszych placówek sprawny sprzęt AGD (piekarniki, kuchenki elektryczne), a także naczynia kuchenne, zegary ścienne, garnki, patelnie, miski, miseczki… Przydadzą nam się również meble- stół, krzesła. Być może komuś te sprzęty zalegają, nam natomiast bardzo pomogą w organizacji zajęć.