Konkurs fotograficzny- Lokalna Grupa Działania „Vistula- Terra Culmensis”

Serdecznie zapraszamy uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z teremu Lokalnej Grupy Działania „Vistula – Terra Culmensis” do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym: OBIEKTY SAKRALNE JESIENIĄ widziane z perspektywy mrówki.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego obiekt sakralny jesienią widziany z perspektywy mrówki. Obiekt musi znajdować się na obszarze działania LGD „Vistula – Terra Culmensis” tj. na terenie jednej z gmin wiejskich: Chełmno, Grudziądz, Gruta, Lisewo, Łasin, Płużnica, Radzyń Chełmiński, Rogóźno, Stolno, Świecie nad Osą.

Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu konkursu, techniki wykonania zdjęcia, warunków oceny i składania prac znajdują się w Regulaminie konkursu, który wraz z załącznikami niezbędnymi przy składaniu prac znajdują się w załączeniu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!