Dyktando na Święto Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Platforma edukacyjna  www.dyktanda.pl zaprasza wszystkich, a w szczególności Uczniów i Nauczycieli, na wyjątkowe dyktando z nagrodami!

Dyktando odbędzie się oczywiście 14 października 2022 r. Zostanie rozegrane w 100% online, a więc do udziału wystarczy komputer z dostępem do internetu. Istotne jest także, aby mieć możliwość skorzystania ze słuchawek lub głośników, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Zupełnie jak na lekcji w szkole!

Do rozwiązywania dyktanda będzie można przystąpić między 18:00 a 19:00. Nagranie, stanowiące treść dyktanda, będzie można samodzielnie zatrzymywać i przewijać, a więc każdy będzie mógł dopasować prędkość do swoich możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć „Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej-2022?audio=1

Warto postarać się o dobry wynik, ponieważ organizatorzy przygotowali nagrody! Powodzenia!