Pasowanie na czytelnika

11 października 2022 r., w bibliotece w Nowej Wsi Królewskiej, odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klasy Ib. Najmłodsi uczniowie, wraz z wychowawczynią p. Anną Karwaszewską, zostali przywitani baśniową piosenką, a następnie, po zapoznaniu się z biblioteką, wysłuchali zasad korzystania z jej zbiorów. Dzieci wykazały się też znajomością treści baśni, bajek i wierszy znanych autorów. Na koniec mali uczniowie otrzymali akty pasowania na czytelnika i tym samym weszli w grono pełnoprawnych użytkowników biblioteki.

Życzymy im niezapomnianych wrażeń z książką w ręku.

                                                                               Bibliotekarka

                                                                                              Bożena Betcher

Zapraszamy do galerii zdjęć.