Góra Grosza

Wielka akcja zbierania monet pod nazwą Góra Grosza organizowana jest w szkołach  i przedszkolach w całej Polsce przez Towarzystwo Nasz Dom.

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Zebrane środki przeznaczone są na zakup rzeczy codziennego użytku, wsparcie w remontach oraz bezpośrednią pomoc specjalistyczną dla dzieci i ich rodzin. Fundusz Góra Grosza pomaga również rozwijać talenty, pasje i zainteresowania podopiecznych. Pozyskane środki pozwalają  tworzyć programy dla młodzieży, która opuści mury domów dziecka czy rodzin zastępczych.

W szkole w Płużnicy udało nam się zebrać  570, 71 zł, a w Nowej Wsi Królewskiej 269,02 zł. Daje to łączną kwotę 839,73 zł.

W imieniu dzieci, którym pomagamy za każdy grosz dziękujemy!