Gratulacje dla Anieli Redmerskiej!

20 listopada w Wąbrzeskim Domu Kultury miał miejsce wernisaż pokonkursowej wystawy „Mój czworonożny przyjaciel”.

Celem tego rodzaju działań jest chęć uwrażliwienia na potrzeby zwierząt oraz upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 30 osób, które w kadrze aparatu uchwyciły swoich wiernych przyjaciół. I tak na wystawie można zobaczyć obok psów i kotów – chomiki, świnki morskie, krowy oraz małpki. Wiele zaprezentowanych zwierzaków ma wyjątkowy urok dzięki oryginalnym i pomysłowym ujęciom autorów zdjęć.

Gratulujemy Anieli Redmerskiej, uczennicy szkoły w Płużnicy! Aniela zajęła I miejsce!

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Zachęcamy do odwiedzenia ekspozycji, która czynna będzie do 29 listopada w godzinach pracy jednostki.

Źródło (foto i tekst): http://wdkwabrzezno.pl/wystawa-fotograficzna-otwarta-2/