Kiermasz świąteczny

9 grudnia odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy, który wpisał się już w tradycję naszej szkoły. Kiermasz został przygotowany przez Radę Rodziców, przy wsparciu grona pedagogicznego i uczniów. Podczas kiermaszu można było nabyć samodzielnie wykonane przez dzieci dekoracje świąteczne, odwiedzić kawiarenkę, w której można było poczęstować się upieczonym przez rodziców ciastem i pierogami oraz wziąć udział w licytacji z wyjątkowymi świątecznymi ozdobami, przekazanymi przez lokalnych darczyńców.

Gościom odwiedzającym szkołę w tym dniu, czas umilały występy dzieci, które przygotowały świąteczne piosenki i pastorałki i zaprezentowały swoje umiejętności taneczne oraz gry na instrumentach. Odbył się również występ Orkiestry Dętej z Grudziądza. Najmłodsi uczestnicy kiermaszu cieszyli się z wizyty Św. Mikołaja, który hojnie obdarowywał ich słodyczami oraz z możliwości dekorowania pierników. Sporym zainteresowaniem cieszyło się również fotolustro, dzięki któremu można było sobie zrobić okolicznościowe zdjęcie.

Tegoroczny kiermasz zaliczamy do wyjątkowo udanych. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jego organizacji.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Płużnicy

Zapraszamy do galerii zdjęć.