Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Przypominamy, że już niedługo Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W szkole w Płużnicy będziemy go obchodzić 7 listopada (czwartek). Wszystkich uczniów wraz z wychowawcami zapraszamy do wspólnej zabawy. Wybieramy stroje najpopularniejszych bajkowych bohaterów. Sesja zdjęciowa odbędzie się w godzinach 8:00-10:00 na holu szkoły. Piękne przebrania będą nagradzane dodatkowymi punktami, a każda klasa może obejrzeć w czasie lekcji ulubioną bajkę.

W szkole w Nowej Wsi Królewskiej ten dzień będzie obchodzony 15 listopada (piątek). Zachęcamy w tym dniu wszystkich uczniów do przebrania się za ulubioną postać z bajki. Dzieci z młodszych klas wezmą udział w bajkowej lekcji przygotowanej przez ich starszych kolegów. Za organizację Dnia Postaci z Bajek odpowiedzialny jest Samorząd Uczniowski.