Nauczyciel na medal

Z przyjemnością informujemy, że nauczyciel matematyki Pan Dariusz Rasielewski został nominowany przez uczniów i rodziców do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w województwie kujawsko-pomorskim. Nauczyciel na medal to kolejna wspólna edycja wielkiej akcji edukacyjnej „Gazety Pomorskiej”, „Expressu Bydgoskiego” i „Nowości- Dziennika Toruńskiego”. Na laureatów czekają cenne nagrody, m.in. vouchery na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o akcji, które można znaleźć na stronach: www.pomorska.pl/nauczyciel, www.expressbydgoski.pl/nauczyciel oraz www.nowosci.com.pl/nauczyciel

Ważne terminy:
– W pierwszym etapie plebiscytu NAUCZYCIELE NA MEDAL (w kategoriach Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej, Nauczyciel Klas IV-VIII i Gimnazjum oraz Nauczyciel Szkół Ponadpodstawowych) oraz w kategorii Szkoła na medal laureaci zostaną wybrane osobno w Bydgoszczy i Toruniu oraz w każdym powiecie.
– Pierwszy, powiatowy etap głosowania rozpocznie się w poniedziałek, 5 listopada i będzie trwał do środy, 5 grudnia do godz. 21:00.
– Nominacje nauczycieli i szkół przyjmowane będą do 19 listopada.
– Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
– Głosowanie w wojewódzkim finale naszej akcji rozpocznie się w piątek, 7 grudnia i będzie trwało do piątku, 14 grudnia, do godz. 21:00.

Źródło: www.pomorska.pl/nauczyciel