Odbiór dyplomów i książek – zerówki

Drodzy Rodzice,
w związku z sytuacją epidemiczną odbieranie dyplomów ukończenia przedszkola oraz książek odbędzie się indywidualnie przy wyjściu ewakuacyjnym (wejście przedszkolne) – 0a oraz przy wejściu przedszkolnym – 0b w dniu 01 lipca 2020 roku od godziny 9:00 do 11:00, natomiast 0c w budynku szkolnym w Nowej Wsi Królewskiej – wejście główne 29 czerwca 2020 r. od godziny 11.00 do godziny 13.00. Prosimy o stosowanie się do aktualnych wytycznych sanitarno-epidemiologicznych (maseczki, zachowanie zalecanej odległości pomiędzy osobami). Bardzo prosimy, aby przychodziły tylko osoby zdrowe, które nie miały kontaktu z osobami chorymi lub przebywającymi na kwarantannie.

Dziękujemy WSZYSTKIM RODZICOM za zaangażowanie, za wspólne przedsięwzięcia na rzecz dzieci i przedszkola, za wszelką okazaną pomoc, za miłe słowa i krytyczne uwagi wypowiadane w trosce o nasze dzieci. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Paulina Właśniewska
Jolanta Piech
Anna Wojciechowska