Podsumowanie Wielkiej Ligi Czytelników w Nowej Wsi Królewskiej

Dnia 17 czerwca 2026 roku o godzinie 11 w szkole w Nowej Wsi Królewskiej również odbyło się podsumowanie VIII Ogólnopolskiego Projektu Wielka Liga Czytelników. Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody za rozwiązanie testów i zdobycie wymaganej liczby punktów. Niektórzy uczniowie zmierzyli się z tym już po raz drugi. Dwa lata temu byli Mistrzami Polski: Emilia Węglerska, Emilia Rataj, Zuzanna Rataj, Helena Skonieczka i Laura Jankowska. W tym roku zmieniono formę na projekt i można było zostać tylko Mistrzem Szkoły. 

W naszej szkole tytuł ten otrzymali: Iga Guściora (klasa Ic), Zofia Pesta (klasa IIb), Paulina Pychner (Klasa IIb) Kalina Węglerska (klasa IIIb) , Emilia Węglerska, Emilia Rataj, Otylia Bernady, Julia Podosek (klasa IVb) Laura Maziarska, Wojciech Pesta, Aniela Skonieczka (klasa Vb) Mateusz Papierkiewicz, Antoni Rataj (klasa VIc) Joanna Graduszewska, Helena Skonieczka, Zuzanna Rataj, Lena Popławska, Nadia Rzeczewska (klasa VIIb) i Aleksandra Guściora, Laura Jankowska, Wiktoria Rzeczewska, Michalina Czarnecka, Julia Czyrkiewicz, Wiktoria Jakubów (klasa VIIIb). Ewa Zarzecza (klasa IV) wyróżnienie, ponieważ przeczytała 6 książek. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Murawska i Bożena Betcher

 

Zapraszamy do GALERII zdjęć.